Načítám web..
Diskuze - Influencer mladé generace

27.02.2018

Influencer mladé generace

Diskuze již proběhla

O diskuzi

Karel Kovář – Kovy začal před šesti lety natáčením videí o hraní počítačových hrách. Dnes se však ve svých videích zaměřuje spíše na aktuální společenská témata, cestování, na odvrácenou stranu sociálních sítí, nebo  dokumentování zimní olympiády  2018. Je jedním z mála českých youtuberů, kteří se ve svých videích vyjadřují k politice.  „Snažím se být opatrný a neříkat lidem, jak mají myslet, spíš je podněcovat, aby informace hledali a názor si udělali,“ říká.

 

 V roce 2017 měl možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho otázky směřovaly na migrační krizi, vztah EU s Tureckem, nebo například na komunikaci EU s mladými lidmi.

 

V časopise Forbes se  v témž roce dostal na dvacáté místo v  žebříčku „30 pod 30“, uvádějícím 30 nejtalentovanějších Čechů ve věku pod 30 let. Vydal knihu jménem Ovšem.

Informace

  • Termín: 27.2.2018 v 17:30
  • Místnost: Univerzita Hradec Králové
  • Cena: Zdarma
  • Slido:
  • Youtube:
Mohli jste diskutovat s - Kovy
Kovy
student, tvůrce videí

Karel Kovář – Kovy začal před šesti lety natáčením videí o hraní počítačových hrách. Dnes se však ve svých videích zaměřuje spíše na aktuální společenská témata, cestování, na odvrácenou stranu sociálních sítí, nebo nyní dokumentováním zimní olympiády 2018. Je jedním z mála českých youtuberů, kteří se ve svých videích vyjadřují k politice. „Snažím se být opatrný a neříkat lidem, jak mají myslet, spíš je podněcovat, aby informace hledali a názor si udělali,“ říká.

V roce 2017 měl možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho otázky směřovaly na migrační kri

Fotografie -

Zajímají tě naše další diskuze?

Získávej novinky o diskuzích přímo do tvého emailu.
Přihlásit se k odběru novinek

Fotografie

hlavní sponzoři a partneři

další sponzoři a partneři

Kontakt
Pokud máte jakýkoliv dotaz, nápad nebo se chcete stát součástí našeho týmu - Napište nám. Děkujeme

Hradec Králové

diskuze@sdilejzkusenost.cz

Jméno
Email
Jméno
Diskuze
Email